Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 442
Lisäksi hakukoneiden botteja : 3771

Viimeiset 20 päivää:

19.6.20201255
20.6.20201042
21.6.20201147
22.6.20201099
23.6.20201284
24.6.20201304
25.6.20201161
26.6.20201218
27.6.20201054
28.6.20201107
29.6.2020988
30.6.20201131
1.7.20201346
2.7.20201141
3.7.20201155
4.7.2020784
5.7.2020892
6.7.2020892
7.7.2020927
8.7.2020442


Viimeiset 20 kuukautta:

Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 20207579


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Kesäkuu 2020)
Ohjelma 888867
17052
Ohjelmat 18219
70
Mobiiliohjelma 319638
4142
Mobiili 16931
80
Blender 30857305
690605
Blogi 362866
3920
Artikkelit 3059576
3246
Game Maker 25183
172
Pelit 694973
15194
Tietoa 79426
664
Kuvat 13937
67
Videot 184807
2078


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Kesäkuu 2020)
Program 632306
6257
Programs 44346
286
Mobile Software 469963
3957
Mobile 29354
244
Blender 38963917
822278
Blog 1090701
6956
Articles 3143495
3246
Games 1169096
10418
Gallery 60762
289
Videos 321932
2608


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Kesäkuu 2020)
Windows 10 158351
4086
Windows 8 / 8.1 50416
126
Windows 7 949415
17208
Windows Vista 90149
9
Windows XP 32 bit 505550
191
Windows XP 64-bit / Server 2003 11635
4
Windows 2000 36250
750
Windows 98 2940
3
Windows 95 4555
0
Macintosh 344168
4270
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1147733
63046
Linux 32 & 64-bit 41366
121
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Kesäkuu 2020)
Mozilla Firefox 681525
2893
Internet Explorer 450673
882
Google Chrome 1427575
16587
Opera 64312
14
Apple Safari 590430
56703



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020