Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 686
Lisäksi hakukoneiden botteja : 11790

Viimeiset 20 päivää:

17.2.20211100
18.2.2021927
19.2.2021584
20.2.2021576
21.2.2021792
22.2.2021861
23.2.2021966
24.2.20211307
25.2.20211359
26.2.20211273
27.2.20211244
28.2.20211024
1.3.20211219
2.3.20211143
3.3.20211137
4.3.20211071
5.3.20211172
6.3.2021974
7.3.20211086
8.3.2021686


Viimeiset 20 kuukautta:

Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202030949
Marraskuu 202028808
Joulukuu 202035426
Tammikuu 202130501
Helmikuu 202127706
Maaliskuu 20218488


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Helmikuu 2021)
Ohjelma 979434
9260
Ohjelmat 19107
66
Mobiiliohjelma 349193
2687
Mobiili 17762
66
Blender 41409907
1097418
Blogi 415645
5303
Artikkelit 3084476
2371
Game Maker 27206
151
Pelit 798941
10508
Tietoa 86750
874
Kuvat 14757
65
Videot 210083
2507


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Helmikuu 2021)
Program 678838
4238
Programs 47872
494
Mobile Software 504558
3309
Mobile 32673
473
Blender 50769307
1153231
Blog 1168031
7665
Articles 3168395
2371
Games 1271844
10714
Gallery 64282
463
Videos 352194
3430


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Helmikuu 2021)
Windows 10 184837
3068
Windows 8 / 8.1 50728
49
Windows 7 1020933
6512
Windows Vista 90257
6
Windows XP 32 bit 506393
99
Windows XP 64-bit / Server 2003 11660
1
Windows 2000 41649
622
Windows 98 2941
0
Windows 95 4555
0
Macintosh 381849
4299
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1727718
69886
Linux 32 & 64-bit 41745
29
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Helmikuu 2021)
Mozilla Firefox 701657
1900
Internet Explorer 457646
1014
Google Chrome 1561830
16756
Opera 64340
3
Apple Safari 1109444
60865



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2021