Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 197
Lisäksi hakukoneiden botteja : 6481

Viimeiset 20 päivää:

6.9.2020896
7.9.2020761
8.9.2020639
9.9.2020672
10.9.2020635
11.9.2020637
12.9.2020651
13.9.2020801
14.9.2020620
15.9.2020856
16.9.2020751
17.9.2020649
18.9.2020622
19.9.2020541
20.9.2020562
21.9.2020781
22.9.2020530
23.9.2020732
24.9.2020624
25.9.2020197


Viimeiset 20 kuukautta:

Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202017017


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Elokuu 2020)
Ohjelma 916553
13573
Ohjelmat 18540
101
Mobiiliohjelma 329442
3707
Mobiili 17231
107
Blender 33758770
1151806
Blogi 378151
4994
Artikkelit 3068139
3113
Game Maker 25856
216
Pelit 727732
14920
Tietoa 81462
678
Kuvat 14232
95
Videot 193285
2534


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Elokuu 2020)
Program 647480
4885
Programs 45379
385
Mobile Software 480749
3763
Mobile 30269
329
Blender 42186527
1277498
Blog 1114051
7392
Articles 3152058
3113
Games 1201713
11760
Gallery 61754
367
Videos 331753
2978


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Elokuu 2020)
Windows 10 166578
3239
Windows 8 / 8.1 50581
58
Windows 7 971450
12269
Windows Vista 90189
17
Windows XP 32 bit 505869
113
Windows XP 64-bit / Server 2003 11655
8
Windows 2000 38318
797
Windows 98 2941
0
Windows 95 4555
0
Macintosh 356223
4920
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1329523
69859
Linux 32 & 64-bit 41511
55
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Elokuu 2020)
Mozilla Firefox 687913
2461
Internet Explorer 453074
939
Google Chrome 1469347
17006
Opera 64328
6
Apple Safari 754523
62674



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020