Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 5991
Lisäksi hakukoneiden botteja : 1227

Viimeiset 20 päivää:

10.1.20203775
11.1.20205559
12.1.20205134
13.1.20208212
14.1.20208858
15.1.20206335
16.1.20204832
17.1.20205596
18.1.20206327
19.1.20204876
20.1.20205263
21.1.20209391
22.1.20209797
23.1.20208000
24.1.20205123
25.1.20205174
26.1.20204550
27.1.20206871
28.1.202012259
29.1.20205991


Viimeiset 20 kuukautta:

Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020152953


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Joulukuu 2019)
Ohjelma 772263
18025
Ohjelmat 17805
85
Mobiiliohjelma 289487
3994
Mobiili 16494
80
Blender 27580826
628139
Blogi 341202
4274
Artikkelit 672759
2837
Game Maker 24317
146
Pelit 593283
15661
Tietoa 74622
680
Kuvat 13558
74
Videot 173083
2125


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Joulukuu 2019)
Program 606179
4755
Programs 42567
249
Mobile Software 448616
3659
Mobile 27807
202
Blender 34823178
830416
Blog 1056387
6523
Articles 756678
2837
Games 1118977
10277
Gallery 58891
225
Videos 309639
2420


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Joulukuu 2019)
Windows 10 137298
3673
Windows 8 / 8.1 49933
102
Windows 7 845676
16992
Windows Vista 90062
24
Windows XP 32 bit 504581
146
Windows XP 64-bit / Server 2003 11618
4
Windows 2000 32558
437
Windows 98 2937
0
Windows 95 4554
1
Macintosh 280929
2917
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 486881
108866
Linux 32 & 64-bit 41072
29
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Joulukuu 2019)
Mozilla Firefox 667466
2326
Internet Explorer 446177
571
Google Chrome 1120993
115932
Opera 64246
18
Apple Safari 143715
1642



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020