Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 1174
Lisäksi hakukoneiden botteja : 11785

Viimeiset 20 päivää:

16.3.20201934
17.3.20201404
18.3.20201730
19.3.20201340
20.3.20201478
21.3.20201507
22.3.20201311
23.3.20201331
24.3.20201360
25.3.20201286
26.3.20201291
27.3.20201269
28.3.20201290
29.3.20201197
30.3.20201238
31.3.20201352
1.4.20201272
2.4.20201080
3.4.20201362
4.4.20201174


Viimeiset 20 kuukautta:

Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 20204888


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Maaliskuu 2020)
Ohjelma 820673
26047
Ohjelmat 17987
77
Mobiiliohjelma 302285
6873
Mobiili 16697
68
Blender 28822720
547959
Blogi 350373
3852
Artikkelit 679675
3218
Game Maker 24686
168
Pelit 636517
22055
Tietoa 76830
1242
Kuvat 13717
70
Videot 178277
2425


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Maaliskuu 2020)
Program 615118
3836
Programs 43325
342
Mobile Software 456930
4009
Mobile 28443
302
Blender 36404765
720460
Blog 1070232
6153
Articles 763594
3218
Games 1139429
9110
Gallery 59708
353
Videos 314817
2395


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Maaliskuu 2020)
Windows 10 145509
4561
Windows 8 / 8.1 50078
83
Windows 7 887326
22134
Windows Vista 90114
18
Windows XP 32 bit 504919
172
Windows XP 64-bit / Server 2003 11625
4
Windows 2000 34123
724
Windows 98 2937
0
Windows 95 4554
0
Macintosh 332540
6973
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 797339
91583
Linux 32 & 64-bit 41158
45
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Maaliskuu 2020)
Mozilla Firefox 672745
2685
Internet Explorer 448119
880
Google Chrome 1374701
36387
Opera 64287
20
Apple Safari 262685
68112



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020