Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 316
Lisäksi hakukoneiden botteja : 8396

Viimeiset 20 päivää:

1.6.20211046
2.6.20211060
3.6.20211041
4.6.20211008
5.6.2021968
6.6.2021941
7.6.20211021
8.6.20211148
9.6.20211164
10.6.20211294
11.6.20211543
12.6.20211015
13.6.20211035
14.6.2021897
15.6.2021942
16.6.2021925
17.6.2021919
18.6.20211136
19.6.2021971
20.6.2021316


Viimeiset 20 kuukautta:

Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202030949
Marraskuu 202028808
Joulukuu 202035426
Tammikuu 202130501
Helmikuu 202127706
Maaliskuu 202136257
Huhtikuu 202138422
Toukokuu 202134702
Kesäkuu 202120390


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Toukokuu 2021)
Ohjelma 1029196
12821
Ohjelmat 19401
82
Mobiiliohjelma 364077
4111
Mobiili 18036
71
Blender 45250027
1019767
Blogi 437550
6326
Artikkelit 3094288
2964
Game Maker 27963
241
Pelit 850204
13807
Tietoa 90052
983
Kuvat 15007
72
Videot 219733
2723


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Toukokuu 2021)
Program 697893
5348
Programs 49687
559
Mobile Software 518487
3908
Mobile 34345
508
Blender 55424198
1538098
Blog 1202056
9918
Articles 3178207
2964
Games 1315308
13184
Gallery 65972
488
Videos 364892
4026


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Toukokuu 2021)
Windows 10 196565
3360
Windows 8 / 8.1 50835
20
Windows 7 1057041
8856
Windows Vista 90442
73
Windows XP 32 bit 506587
41
Windows XP 64-bit / Server 2003 11661
0
Windows 2000 43971
547
Windows 98 2943
0
Windows 95 4556
0
Macintosh 404438
7416
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1996395
60620
Linux 32 & 64-bit 41847
31
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Toukokuu 2021)
Mozilla Firefox 708459
2044
Internet Explorer 460881
695
Google Chrome 1625010
18864
Opera 64346
3
Apple Safari 1350639
52783



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2021