Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 2123
Lisäksi hakukoneiden botteja : 5879

Viimeiset 20 päivää:

26.11.20191357
27.11.20191755
28.11.20191545
29.11.20191494
30.11.201912911
1.12.201911212
2.12.20191542
3.12.20191211
4.12.20191148
5.12.20193301
6.12.20193659
7.12.201913938
8.12.20196638
9.12.20191294
10.12.2019944
11.12.2019986
12.12.20191132
13.12.20191367
14.12.20195175
15.12.20192123


Viimeiset 20 kuukautta:

Toukokuu 201816171
Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 201955670


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Marraskuu 2019)
Ohjelma 736631
11386
Ohjelmat 17688
92
Mobiiliohjelma 282134
3156
Mobiili 16369
49
Blender 26778614
413294
Blogi 335578
2228
Artikkelit 668284
2267
Game Maker 24084
105
Pelit 564206
9699
Tietoa 73561
555
Kuvat 13447
50
Videot 169879
1242


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Marraskuu 2019)
Program 598231
3561
Programs 42171
212
Mobile Software 442925
3482
Mobile 27497
163
Blender 33840241
421423
Blog 1047313
4072
Articles 752203
2267
Games 1103697
7759
Gallery 58528
196
Videos 305801
1372


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Marraskuu 2019)
Windows 10 133472
5209
Windows 8 / 8.1 49866
173
Windows 7 814733
13515
Windows Vista 90007
17
Windows XP 32 bit 504436
216
Windows XP 64-bit / Server 2003 11612
2
Windows 2000 31932
522
Windows 98 2937
0
Windows 95 4554
3
Macintosh 276598
3552
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 296635
32091
Linux 32 & 64-bit 41014
36
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Marraskuu 2019)
Mozilla Firefox 664264
2168
Internet Explorer 445380
664
Google Chrome 923788
43130
Opera 64211
20
Apple Safari 141635
1776



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2019