Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 1582
Lisäksi hakukoneiden botteja : 10083

Viimeiset 20 päivää:

12.12.2021701
13.12.2021837
14.12.2021905
15.12.2021932
16.12.2021853
17.12.2021871
18.12.2021895
19.12.2021952
20.12.2021977
21.12.2021960
22.12.2021846
23.12.20211028
24.12.2021997
25.12.2021707
26.12.2021706
27.12.2021826
28.12.2021946
29.12.20211166
30.12.20211085
31.12.20211582


Viimeiset 20 kuukautta:

Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202030949
Marraskuu 202028808
Joulukuu 202035426
Tammikuu 202130501
Helmikuu 202127706
Maaliskuu 202136257
Huhtikuu 202138422
Toukokuu 202134702
Kesäkuu 202130955
Heinäkuu 202127156
Elokuu 202128583
Syyskuu 202127922
Lokakuu 202130634
Marraskuu 202132817
Joulukuu 202130988


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Marraskuu 2021)
Ohjelma 1061314
3912
Ohjelmat 20008
92
Mobiiliohjelma 381981
2400
Mobiili 18549
80
Blender 51733968
843718
Blogi 472795
3531
Artikkelit 3109758
2497
Game Maker 29332
193
Pelit 903977
7328
Tietoa 96890
1172
Kuvat 15561
97
Videot 237576
2528


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Marraskuu 2021)
Program 724633
3254
Programs 53286
690
Mobile Software 543753
3575
Mobile 37694
646
Blender 63630254
1128396
Blog 1257304
6999
Articles 3193677
2497
Games 1391241
10599
Gallery 69364
653
Videos 388940
3760


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Marraskuu 2021)
Windows 10 214928
2971
Windows 8 / 8.1 51220
74
Windows 7 1073971
2437
Windows Vista 91101
101
Windows XP 32 bit 506905
48
Windows XP 64-bit / Server 2003 11664
0
Windows 2000 48415
610
Windows 98 2946
0
Windows 95 4556
0
Macintosh 450568
7282
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 2765816
125977
Linux 32 & 64-bit 41993
27
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Marraskuu 2021)
Mozilla Firefox 721414
2427
Internet Explorer 466830
867
Google Chrome 1732462
18421
Opera 64375
4
Apple Safari 2079846
118058



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2022