Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 590
Lisäksi hakukoneiden botteja : 3752

Viimeiset 20 päivää:

2.8.20191168
3.8.20191009
4.8.2019922
5.8.2019972
6.8.2019985
7.8.20191017
8.8.2019910
9.8.2019943
10.8.2019972
11.8.20191015
12.8.20191050
13.8.2019852
14.8.2019995
15.8.20191034
16.8.2019942
17.8.2019876
18.8.2019883
19.8.2019936
20.8.20191033
21.8.2019590


Viimeiset 20 kuukautta:

Tammikuu 201811755
Helmikuu 201812818
Maaliskuu 201812180
Huhtikuu 201813143
Toukokuu 201816171
Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201920177


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Heinäkuu 2019)
Ohjelma 704361
9515
Ohjelmat 17419
71
Mobiiliohjelma 270917
3826
Mobiili 16183
62
Blender 24652425
535217
Blogi 324374
3446
Artikkelit 659520
2585
Game Maker 23675
140
Pelit 531947
9687
Tietoa 71499
397
Kuvat 13248
47
Videot 164518
1577


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Heinäkuu 2019)
Program 586412
3885
Programs 41387
127
Mobile Software 429245
3943
Mobile 26844
80
Blender 31493490
699165
Blog 1028256
6709
Articles 743439
2585
Games 1072110
10788
Gallery 57754
126
Videos 299787
2251


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Heinäkuu 2019)
Windows 10 114484
3911
Windows 8 / 8.1 49218
170
Windows 7 772860
11947
Windows Vista 89796
237
Windows XP 32 bit 503659
222
Windows XP 64-bit / Server 2003 11607
1
Windows 2000 29818
768
Windows 98 2937
0
Windows 95 4550
0
Macintosh 263952
3666
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 198394
8051
Linux 32 & 64-bit 40902
38
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Heinäkuu 2019)
Mozilla Firefox 654242
2622
Internet Explorer 442308
1490
Google Chrome 785364
18032
Opera 64137
31
Apple Safari 135478
1176



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2019