Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 745
Lisäksi hakukoneiden botteja : 13260

Viimeiset 20 päivää:

10.11.2020915
11.11.2020823
12.11.2020835
13.11.2020915
14.11.20201004
15.11.20201163
16.11.20201089
17.11.2020933
18.11.20201038
19.11.2020873
20.11.2020801
21.11.2020771
22.11.2020903
23.11.2020982
24.11.2020985
25.11.20201061
26.11.2020792
27.11.2020797
28.11.2020675
29.11.2020745


Viimeiset 20 kuukautta:

Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202030949
Marraskuu 202027974


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2020)
Ohjelma 936923
12360
Ohjelmat 18848
144
Mobiiliohjelma 337581
4748
Mobiili 17491
102
Blender 37585293
2085461
Blogi 395342
9693
Artikkelit 3075524
3697
Game Maker 26503
352
Pelit 755800
16711
Tietoa 83673
975
Kuvat 14506
112
Videot 201195
4541


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2020)
Program 660646
7039
Programs 46344
445
Mobile Software 491349
5855
Mobile 31224
420
Blender 46268677
2135299
Blog 1137342
12883
Articles 3159443
3697
Games 1233312
17263
Gallery 62831
475
Videos 340590
5037


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2020)
Windows 10 173514
3456
Windows 8 / 8.1 50646
33
Windows 7 987832
9113
Windows Vista 90206
13
Windows XP 32 bit 506100
123
Windows XP 64-bit / Server 2003 11658
0
Windows 2000 39747
745
Windows 98 2941
0
Windows 95 4555
0
Macintosh 366965
4766
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1486344
75323
Linux 32 & 64-bit 41635
68
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Lokakuu 2020)
Mozilla Firefox 694314
2642
Internet Explorer 454946
1003
Google Chrome 1507049
18448
Opera 64332
2
Apple Safari 893823
66660



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2020