Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 223
Lisäksi hakukoneiden botteja : 3576

Viimeiset 20 päivää:

2.10.2019966
3.10.2019884
4.10.20191033
5.10.20191149
6.10.20191142
7.10.2019914
8.10.2019976
9.10.20191185
10.10.20191025
11.10.20191311
12.10.20191025
13.10.20191012
14.10.20191017
15.10.20191116
16.10.2019781
17.10.2019756
18.10.2019786
19.10.2019714
20.10.2019596
21.10.2019223


Viimeiset 20 kuukautta:

Maaliskuu 201812180
Huhtikuu 201813143
Toukokuu 201816171
Kesäkuu 201820720
Heinäkuu 201822102
Elokuu 201820990
Syyskuu 201821726
Lokakuu 201831439
Marraskuu 201836179
Joulukuu 201831979
Tammikuu 201927273
Helmikuu 201927956
Maaliskuu 201931324
Huhtikuu 201929724
Toukokuu 201934902
Kesäkuu 201929479
Heinäkuu 201930234
Elokuu 201930995
Syyskuu 201930472
Lokakuu 201919682


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2019)
Ohjelma 718777
8907
Ohjelmat 17541
55
Mobiiliohjelma 277038
3370
Mobiili 16277
40
Blender 25853010
632043
Blogi 330303
3514
Artikkelit 663936
2193
Game Maker 23889
106
Pelit 547772
8990
Tietoa 72446
465
Kuvat 13349
44
Videot 167303
1519


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2019)
Program 591880
2955
Programs 41753
175
Mobile Software 436898
3539
Mobile 27165
162
Blender 32764258
653843
Blog 1038497
5779
Articles 747855
2193
Games 1089007
8801
Gallery 58134
186
Videos 302962
1712


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2019)
Windows 10 124297
4663
Windows 8 / 8.1 49555
157
Windows 7 792882
11305
Windows Vista 89976
100
Windows XP 32 bit 504051
188
Windows XP 64-bit / Server 2003 11607
0
Windows 2000 31040
653
Windows 98 2937
0
Windows 95 4550
0
Macintosh 270502
3401
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 217311
8290
Linux 32 & 64-bit 40952
26
J2ME Mobile Platform 25
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Syyskuu 2019)
Mozilla Firefox 660152
3009
Internet Explorer 444203
996
Google Chrome 825111
18328
Opera 64178
21
Apple Safari 138366
1455



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi päivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2019