Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 771
Lisäksi hakukoneiden botteja : 16601

Viimeiset 20 päivää:

9.9.20211048
10.9.20211079
11.9.2021986
12.9.2021923
13.9.2021957
14.9.2021970
15.9.20211031
16.9.2021980
17.9.2021890
18.9.20211000
19.9.2021902
20.9.2021834
21.9.20211004
22.9.2021876
23.9.2021882
24.9.20211053
25.9.2021976
26.9.2021933
27.9.2021986
28.9.2021771


Viimeiset 20 kuukautta:

Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202030949
Marraskuu 202028808
Joulukuu 202035426
Tammikuu 202130501
Helmikuu 202127706
Maaliskuu 202136257
Huhtikuu 202138422
Toukokuu 202134702
Kesäkuu 202130955
Heinäkuu 202127156
Elokuu 202128583
Syyskuu 202125969


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Elokuu 2021)
Ohjelma 1046742
4369
Ohjelmat 19666
65
Mobiiliohjelma 373561
2874
Mobiili 18257
62
Blender 48752516
1000516
Blogi 455599
5342
Artikkelit 3101944
2372
Game Maker 28621
205
Pelit 878980
8502
Tietoa 93127
862
Kuvat 15220
46
Videot 228598
2570


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Elokuu 2021)
Program 712196
4395
Programs 51339
444
Mobile Software 531206
4248
Mobile 35864
411
Blender 59643790
1192416
Blog 1229488
8368
Articles 3185863
2372
Games 1354570
12716
Gallery 67507
435
Videos 376528
3791


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Elokuu 2021)
Windows 10 205670
2561
Windows 8 / 8.1 50982
55
Windows 7 1066074
1752
Windows Vista 90743
89
Windows XP 32 bit 506747
54
Windows XP 64-bit / Server 2003 11663
1
Windows 2000 46462
763
Windows 98 2943
0
Windows 95 4556
0
Macintosh 427862
6739
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 2434159
140172
Linux 32 & 64-bit 41927
20
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Elokuu 2021)
Mozilla Firefox 714625
1895
Internet Explorer 464046
956
Google Chrome 1681605
18782
Opera 64354
4
Apple Safari 1766054
131122



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2021