Tietoa -> Kävijätilastot

Kävijätilastot


Vierailijat

Tänään uniikkeja kävijöitä : 669
Lisäksi hakukoneiden botteja : 9689

Viimeiset 20 päivää:

20.4.20211743
21.4.20211720
22.4.20211476
23.4.20211481
24.4.20211481
25.4.20211362
26.4.20211438
27.4.20211305
28.4.20211083
29.4.20211157
30.4.20211233
1.5.20211376
2.5.2021938
3.5.2021989
4.5.20211164
5.5.20211244
6.5.20211043
7.5.20211019
8.5.20211029
9.5.2021669


Viimeiset 20 kuukautta:

Lokakuu 201928048
Marraskuu 201956740
Joulukuu 2019134100
Tammikuu 2020160833
Helmikuu 2020267676
Maaliskuu 202063959
Huhtikuu 202037057
Toukokuu 202045221
Kesäkuu 202036930
Heinäkuu 202030909
Elokuu 202032997
Syyskuu 202020518
Lokakuu 202030949
Marraskuu 202028808
Joulukuu 202035426
Tammikuu 202130501
Helmikuu 202127706
Maaliskuu 202136257
Huhtikuu 202138422
Toukokuu 20219471


Sivulataukset

Suomenkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Huhtikuu 2021)
Ohjelma 1013770
17895
Ohjelmat 19280
94
Mobiiliohjelma 358555
4718
Mobiili 17930
87
Blender 43783381
1167965
Blogi 429275
6724
Artikkelit 3090594
3015
Game Maker 27676
230
Pelit 832251
17239
Tietoa 88752
1053
Kuvat 14913
85
Videot 215972
2932


Englanninkielisen sivun lataukset:

OsioYhteensäViime kuussa (Huhtikuu 2021)
Program 690403
5982
Programs 48939
549
Mobile Software 513113
4439
Mobile 33667
486
Blender 53558423
1328463
Blog 1188682
9728
Articles 3174513
3015
Games 1297650
12970
Gallery 65304
518
Videos 359477
3587


Vierailijoiden tilastot

(Vain vierailijat joiden selain on lähettänyt tiedot lasketaan.)

Käyttöjärjestelmät:

JärjestelmäYhteensäViime kuussa (Huhtikuu 2021)
Windows 10 192135
3533
Windows 8 / 8.1 50812
16
Windows 7 1046609
13667
Windows Vista 90354
78
Windows XP 32 bit 506528
38
Windows XP 64-bit / Server 2003 11661
0
Windows 2000 43102
654
Windows 98 2941
0
Windows 95 4556
1
Macintosh 393181
5174
iPhone/iPad/iPod 122
0
Android 1869914
67251
Linux 32 & 64-bit 41813
17
J2ME Mobile Platform 26
0


Suosituimmat Internet-selaimet:

SelainYhteensäViime kuussa (Huhtikuu 2021)
Mozilla Firefox 705726
1925
Internet Explorer 459823
899
Google Chrome 1600260
19162
Opera 64343
1
Apple Safari 1232736
57340



Tilastoja on kerätty 07.01.2008 11:36 lähtien.
Tehnyt: Miika HämäläinenViimeksi p?ivitetty: 07.11.2014 14:18 MiikaH:n Sivut a.k.a. MiikaHweb | 2003-2021